• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Найем про Лещенка: Виправдовувати поїздку Топольської до Москви — це ідіотизм

Колишній народний депутат, член наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Сергій Лещенко має визнати помилку і не виправдовувати виступ своєї дружини Анастасії Топольської в столиці країни-агресора

Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив адвокат Масі Найем, коментуючи недавню заяву Лещенка, інформує "ДС".

"Я знаю Сергія достатньо давно. Ми добре знайомі і вважаю, що свого часу він зробив свій вклад в розвиток України. Але також вважаю, що це абсолютний ідіотизм — бодай якось виправдовувати поїздку Анастасії Топольської до Москви. Це моя позиція. Вважаю, що маю право так писати, бо сам воював і звинувачую РФ в тому, що вони забрали в нас час на щасливе життя та розвиток", — написав він у себе в Facebook.

Найем підкреслив, що його пост не є "спланованою акцією проти дружини Сергія Лещенка".

"Це закономірна реакція суспільства на поїздку дружини публічної особи до столиці держави-агресора. І чим скоріше Сергій визнає, що це помилка — тим легше йому буде жити в державі, яка похоронила багато дуже крутих людей через напад Росії на Україну", — резюмував адвокат.

Зауважимо, що Масі Найем є братом колишнього нардепа Мустафи Найема, який довгий час працював разом з Сергієм Лещенком у виданні "Українська правда". У Верховній Раді VIII скликання вони були членами однієї фракції.

Як писала "ДС", Анастасія Топольська (діджей Nastia) 9 травня виступила в одному з клубів Москви на секс-позитивній вечірці. На критику після виступу вона відреагувала дитячим інтимним фото. Сам Лещенко сказав, що його дружина виступом у Москві нібито підтримала секс-меншини, права яких активно порушуються російською владою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua