• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Найпопулярніша в АЛЛО модель iPhone 13 — Pro Max 256

15 жовтня в Україні стартують офіційні продажі нової лінійки Apple iPhone 13. Національний маркетплейс АЛЛО вже кілька тижнів приймає попередні замовлення на 62 новинки, і вже зараз серед всіх замовлених смартфонів бренду є лідер — це модель iPhone 13 Pro Max з 256 Гб пам'яті

Національний маркетплейс АЛЛО
Національний маркетплейс АЛЛО
Реклама на dsnews.ua

В цілому, 55% всіх попередньо замовлених смартфонів Apple iPhone 13 в АЛЛО — це серія iPhone 13 Pro Max. 30% замовлених iPhone із серії 13 Pro, 12% — iPhone 13, і 3% — iPhone 13 mini. Найбільш популярний колір — новий небесно-блакитний Sierra Blue. Цей колір став популярним і в інших країнах, де вже стартували продажі.

"Традиційно після лончу нової лінійки Apple iPhone ми бачимо великий попит на нові моделі, і з року в рік він росте. На даний момент перша партія смартфонів вже розпродана за попереднім замовленням, наступна партія надійде у продаж наприкінці жовтня. При цьому період між лончем нових моделей і стартом офіційних продажів в Україні знижується, а значить фанати бренду можуть швидше придбати гаджет. Ми в АЛЛО прагнемо надати клієнтам максимально вигідну ціну при мінімальній маржинальності", — зазначає Максим Раскін, СЕО ГК "АЛЛО".

АЛЛО пропонує iPhone 13 від 26499 грн. Клієнти АЛЛО можуть купити смартфони з оплатою частинами з 15 платежів, а також 15-17 жовтня придбати оригінальні чохли зі знижкою 50%.

Довідка:

АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від косметики й інструментів до одягу і меблів і доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини в 140 містах України.

    Реклама на dsnews.ua