• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Названа країна, де українці найчастіше стають рабами

Реклама на dsnews.ua
Найчастіше українці - 65% від всіх постраждалих за три роки 49 тис. осіб - потрапляють у трудове рабство до Росії

Про це йдеться в дослідженні, проведеного на замовлення представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, передає "ДС" з посиланням на "BBC Україна".

Абсолютна більшість 94% українців, постраждалих від торгівлі людьми, це люди, які потрапили у трудове рабство. Більша частина постраждалих, 65%, зазнали експлуатації на території Росії.

Всього з 1991 року близько 260 тис. українців постраждали від торгівлі людьми.

За даними опитування, 13% українців готові погодитися принаймні на одне ризиковану пропозицію про роботу за кордоном, яке може привести до рабства.

Всього за кордоном, за даними дослідження, працювало понад 1 млн українців. При цьому кожен третій трудовий мігрант з України працював нелегально. І в кожній десятій українській родині хтось працює за кордоном.

Найбажаніші країни для роботи Український такі: Німеччина - 43%, Польща - 35%, Чехія - 23%, Італія - 19% і Канада - 10%, Росія - 9%.

Наголошується, що 11% українців готові працювати без офіційного працевлаштування, 5% готові працювати в закритих приміщеннях, без можливості покинути робоче місце.

Дослідження провела компанія Info Sapiens на замовлення МОМ в Україні методом особистого інтерв'ю в червні-серпні 2019 року. Опитали 2 тис. респондентів.

    Реклама на dsnews.ua