• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Названо приблизну кількість українських медпрацівників, які звільнилися з початку пандемії

Реклама на dsnews.ua

На сьогодні назвати точну кількість медичних працівників, які звільнилися від початку епідемії коронавірусу, складно, але їх приблизно 34 тисячі

Про це повідомив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов, інформує "ДС".

"Я не володію на цю хвилину точною інформацією щодо кількості тих, хто звільнився, але це приблизно 34 тисячі Вони інколи звільняються і переходять в інші лікарні, в інші медичні установи. Тому ми зможемо зробити цей аналіз за всіма статистичними даними, коли закінчиться відповідний рік, коли можна буде повністю порівняти і подивитися, яка кількість повністю пішла із системи охорони здоровʼя. Для нас цінний кожен медпрацівник, а не тільки лікар", – розказав голова МОЗ в ефірі "5 каналу".

Він додав, що необхідно подивитися, у звʼязку з чим медпрацівники звільняються, на основні причини такого рішення.

"У нас робота медичних працівників недооцінена. Наше завдання нарешті справді зробити роботу медпрацівників оцінену так, як вона того потребує", – підсумував Степанов.

Станом на ранок 25 листопада в Україні зафіксовано 13 882 нових випадки коронавірусної хвороби. За минулу добу госпіталізовано 1 818 осіб, померло 229, одужало 8 420 пацієнтів. Серед інфікованих за минулу добу — 684 дитини та 615 медпрацівників.

    Реклама на dsnews.ua