• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Не коронавірус: українці назвали головну проблему країни

Майже половина опитаних українців вважають головною проблемою країни військовий конфлікт на Сході України — 47%. На другому місці - відсутність роботи, безробіття (37%), і лише на третьому — епідемію коронавірусу (35%)

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", інформує "ДС".

Згідно з опитуванням, 27% респондентів вважають важливою проблемою низький рівень зарплат і пенсій, 21% – хабарництво та корупцію у владі, по 19% – некомпетентність влади та підвищення тарифів на комунальні послуги, 16% – неможливість отримати якісне медичне обслуговування. 

Соціологи зазначили, що у порівнянні з липнем 2020 удвічі зросла кількість тих, хто вважає епідемію коронавірусу важливою проблемою для країни. 

Водночас на особистому рівні найважливішими проблемами респонденти вважають низький рівень зарплат та пенсій (38%) та підвищення тарифів на комунальні послуги (35%). 

Епідемію коронавірусу особистою проблемою вважають 25%, військовий конфлікт на сході України – 24%, підвищення цін на основні товари та послуги – 23%, відсутність роботи, безробіття – 23%, неможливість отримати якісне медичне обслуговування – 16%, хабарництво та корупцію у владі – 14%, некомпетентність влади – 13%.

Опитування проводилося 24-28 березня 2021 року серед 2000 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua