• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Не можемо собі дозволити": Арестович відкинув військовий шлях вирішення конфлікту на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Речник української делегації Тристоронньої контактної групи Олексій Арестович вважає неприйнятним військовий шлях вирішення конфлікту на Донбасі

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Страна", передає "ДС".

Арестович проти військового шляху, тому що він пов'язаний, у першу чергу, з небезпекою дуже великих жертв серед мирних жителів.

"Мені як військовому було зрозуміло, що починати військову операцію за багатомільйонні агломерації ми собі дозволити не можемо. Тому що зараз, наприклад, Азербайджан працює по Карабаху в місцях, звідки пішло мирне населення. А у нас на окупованих територіях мільйони людей живуть. Я трошки знаю, що таке війна, будучи ветераном ООС і майором Збройних сил України. Мені не хочеться, щоб усе, що приносить війна, впало на голови тим громадянам України, які живуть по обидві лінії фронту", — заявив Арестович.

За його словами, військове протистояння залишається запасним варіантом вирішення конфлікту на Донбасі.

"Це я залишаю як варіант "Б", якщо проти нас буде розв'язано війну. Якщо раптом трапиться таке, тоді доведеться, звичайно, оборонятися. Але самі ми не будемо цього робити", — уточнив Арестович.

А позаяк немає військового шляху, Арестович вважає, що потрібно рухатися шляхом, прокладеним у "нормандському форматі" на вищому рівні і зазначеному в Мінських угодах, які українська влада підписала.

    Реклама на dsnews.ua