• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Не та міфологія. Терорист Прилепін пояснив, чому більше не воює за "ДНР"

Реклама на dsnews.ua
Російський письменник Захар Прилєпін, який воював на боці самопроголошеної "ДНР", пояснив, чому залишив лави бойовиків

Свою позицію Прилепін виклав в інтерв'ю словенському телеканалу RTV 4, передає "ДС" з посиланням на "Обозреватель".

За його словами, непідконтрольна Україні територія Донбасу, яку він називає "молодою державою", перетворилася на подобу "чергового регіону Росії".

Крім того, він заявив, що Донбас перестав його надихати, а тому він не має наміру там воювати за "інтереси великого бізнесу".

Письменник-терорист наголосив, що кардинальні зміни, пов'язані з переділом "влади" в псевдореспублике, почалися після ліквідації ватажка "ДНР" Олександра Захарченко.

Прилепін також додав, що виїхав з Росії на Донбас "у пошуках свободи", нової міфології, поетики і нових героїв, проте все це швидко вичерпалась на окупованих українських територіях. Він також додав, що "ДНР" не належить Росії і що "Росія не має до цього відношення".

"Я відчував, що там весна. Зараз там не мій час. І я перестав бути військовим, я - цивільний чоловік. Я сказав, ось те, що відбувається, - я співпереживаю народу Донбасу, я допомагаю, у мене гуманітарний фонд, мій батальйон, я залишаюся його куратором, але я більше не хочу воювати за капіталізм", - підсумував Прилєпін.

Нагадаємо, раніше стало відомо. що Прилепін був призначений заступників художнього керівника Московського художнього театру ім. М. Гіркого.

    Реклама на dsnews.ua