• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Не вимагав грошей: Заручниця узбецького терориста розкрила деталі захоплення банку в Києві

Реклама на dsnews.ua

Сухроб Карімов, який захопив банк у Києві, не вимагав гроші, а всього лише зажадав викликати поліцію і журналістів

Про це українським ЗМІ розповіла співробітниця банку Наталя, яку Карімов взяв у заручники, передає "ДС".

Вона зазначила, що чоловікові гроші були не потрібні, і ніякі 40 тисяч гривень він не вимагав.

"Прийшов він (Карімов – ред.) близько 12 години дня. Він сказав викликати поліцію, тому що у нього бомба. Я взагалі подумала, що це жарт", – розповіла вона.

Наталія зазначила, що спершу терорист поводився агресивно, але їй вдалося викликати прихильність до себе.

"Ми говорили про погоду, зірки, природу, тварин", – поділилася дівчина.

Також вона повідомила, що охорони в приміщенні банку не було, тож вона не могла покликати на допомогу і діяла згідно з інструкціями.

Після затримання терориста керівник поліції діалогу Вікторія Азарова, відповідаючи на питання журналістів, чи дійсно добровільно в приміщенні з терористом залишилася працівниця банку, сказала: "У мене не було часу запитувати, добровільно чи ні. Я встигла людину запитати, як вона себе почуває, чи потрібна їй допомога". На уточнення, в якому стані жінка, Азарова відповіла: "Вона сказала: "В дуже хорошому". Вони проходили тренінги в банку, і вона дуже добре володіє собою».

Нагадаємо, до приміщення банку "Універсал банк", розташованого в бізнес-центрі по вул. Богдана Хмельницького, зайшов чоловік із двома сумками і повідомив, що в них знаходиться вибухівка. Це був громадянин Узбекистану, який проживає в Києві. Під час штурму будівлі чоловіка затримали. На нього чекає суд і тривале тюремне ув'язнення.

    Реклама на dsnews.ua