• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Не знала, що таке відсоток і хто такий Муссоліні: внучка Фокіна "блиснула розумом" на ТБ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У мережі спливло веселе відео, на якому внучка Вітольда Фокіна Марія, яка допомогла стати йому першим заступником голови української делегації в Тристоронній контактній групі, не змогла відповісти на питання зі шкільної програми

Так, в 2012 році світська левиця знялася в телешоу "Дурнєв +1", передає "ДС".

Маша Фокіна не знала, де знаходиться Пізанська вежа, хто такий Беніто Муссоліні і що таке відсоток.

На питання про те, в якій країні перебуває Пізанська вежа — один із головних туристичних символів Італії — Фокіна відповіла: "Я не знаю. В Пізантії? В Пізані? І Ленін із Пізані? Я не знаю…".

Також Маші Фокіній поставили питання про те, що таке відсоток. Дівчина відповіла: "Я ненавиджу вашу програму. З математики у мене постійно були "пʼятірки", це мій улюблений предмет. Відсоток — це, виходить… коефіцієнт?".

На питання про італійського диктатора Беніто Муссоліні Фокіна сказала наступне: "Я не хочу відповідати на такі питання, я таке не люблю". Її також запитали, якого вона року народження, на що вона відповіла: "Так, 1986 … Чорнобиль".

Далі в шоу Маша Фокіна заявила: "Мажори — це люди, які займаються безглуздим витрачанням грошей і приниженням людей, які працюють у ресторанах, у закладах якихось. Ну, словом, тварюки".

    Реклама на dsnews.ua