• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Недоношена": доктор Комаровський дав характеристику російській вакцині від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Російська вакцина від коронавірусної інфекції COVID-19 зараз активно тестується, але говорити про те, хороша вона чи погана, — поки рано

Про це відомий український педіатр Євген Комаровський заявив в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону у відповідь на питання про якість російської вакцини, передає "ДС".

"А хто це знає? На це питання відповіді немає. Причому, ще раз кажу: ані хороша, ані погана. Це недоношена поки. Але вона зараз в процесі доношування активного", — сказав Комаровський.

За словами доктора, вакцина "активно тестується" і "купа людей її отримує".

"Ми, може бути, там через півроку, вісім місяців будемо приблизно знати: у цих всіх тисяч людей, які її отримали, який рівень імунітету, які є реакції побічні. Я, як лікар, юридично не маю права її рекомендувати, тому що вона не пройшла в повному обсязі клінічні випробування", — підсумував Комаровський.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність надати Києву російську.

Директор інституту серця, заслужений лікар України Борис Тодуров заявив, що російська вакцина від коронавірусу вже надходить в Україну і деякі вже зробили щеплення, незважаючи на відсутність повного циклу випробувань і сертифікації.

    Реклама на dsnews.ua