• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Негода в Україні: складно проїхати все ще до 29 населених пунктів

Реклама на dsnews.ua
Ускладнений проїзд до насленным пунктах Миколаївської, Одеської і Дніпропетровської областей

Станом на 24 січня в Україні залишається ускладненим проїзд до 29 населених пунктах трьох областей, повідомили "ДС" в ппрес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на дорогах місцевого значення ускладнений проїзд до 29 населених пунктів у трьох областях, а саме: Миколаївська - 19, Одеська - 9, Дніпропетровська - 1.

За даними Держнс, в даних областях в цілодобовому режимі організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах держави для оперативного вивільнення людей з транспортних засобів, що потрапили у снігові замети, їх транспортування до пунктів обігріву, найближчі населені пункти.

За даними "Укравтодору", в даний час на території країни заторів немає. Відновлено рух автомобільного транспорту на дорогах державного і регіонального значення в Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях. На окремих ділянках доріг в Одеській і Миколаївській областях місцями організовано реверсивний рух: М-15 Одеса - Рені (на Бухарест); М-13 Кіровоград-Платоново (на Кишинів).

Також рятувальники нагадали, що 17 - 19 січня через Україну (у Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях) проходив активний циклон, обумовлений сильними снігопадами, хуртовинами, поривами вітру. У ці дні кількість опадів перевищила місячну норму в середньому в 1,5 рази. 20 січня активний циклон залишив межі України. 23 січня на території України спостерігалися опади у вигляді невеликого снігу.

Читайте також:

Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що рух транспортних засобів на автодорогах в чотирьох областях України обмежено або заборонено.

    Реклама на dsnews.ua