• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Невідомі під виглядом "Нацкорпусу" погрожують українським мусульманам, — Ісмагілов

Реклама на dsnews.ua

На електронну пошту Духовного управління мусульман України "УММА" надійшов лист ксенофобського змісту нібито від сумського осередку партії "Національний корпус"

Про це повідомив у своєму Facebook муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" Саід Ісмагілов, передає "ДС".

"Отримав ось цю дитячу провокацію на офіційний е-мейл Духовного управління, з поштової адреси nackorp.presssumy@gmail.com. Хочу наголосити, що мусульмани України абсолютно не вірять в погрози з боку справжніх патріотів України, з якими ми захищали і захищаємо незалежність і свободу України", — підкреслив він.

Ісмагілов зазначив, що фотоколаж і підпис відсилають до подій в Парижі.

"Тема "шедевру" натяком відсилає споглядачів до подій у Парижі, до яких мусульмани України абсолютно не причетні, і більш того, ми категорично проти, і засуджуємо насильство, тероризм і вбивства людей", — додав муфтій.

Користувачі в коментарі під постом Ісмагілова відзначили відсутність навичок користування графічними редакторами, а також шеврон організації "Правий сектор" на плечі націоналіста.

Відзначимо, що лист був відправлений з адреси nackorp.presssumy@gmail.com. При цьому в офіційних контактах сумського осередку "Нацкорпусу" вказано електронну адресу nationalcorps.sumy@gmail.com.

    Реклама на dsnews.ua