• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Жодного разу не прийшов до суду: Нового адвоката Януковича звинуватили в затягуванні справи

Реклама на dsnews.ua
Новий адвокат екс-президента Віктора Януковича Максим Герасько не використовував для ознайомлення з матеріалами справи жодного наданого дня

Про це заявив прокурор по даній справі Руслан Кравченко, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

За результатами сьогоднішнього судового засідання звинувачення назвало заяву Герасько спрямованими на зловживання адвокатом своїм правом і небажанням знайомитися з матеріалами і захищати свого підзахисного.

Кравченко зазначив, що суд ухвалив рішення надати додатковий час для ознайомлення даного захисника з матеріалами, але сам захисник взагалі не використовував жодного дня наданого йому часу. За весь час він навіть жодного разу не прийшов до суду, щоб ознайомитися з матеріалами кримінального провадження. На думку прокурора, адвокат мав намір затягнути час розгляду судом цього кримінального провадження. "Ми тільки хочемо, щоб він використав своє право і час і ознайомився з матеріалами кримінального провадження", - сказав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, 17 серпня держадвокат Януковича Віталій Мешечек подав до суду заяву про відмову від захисту Януковича, враховуючи складність цієї справи.

Оболонський райсуд Києва задовольнив самовідвід адвоката і доручив призначити нового держзахисника Януковича. Ним став Максим Герасько. При цьому в кінці серпня Герасько направив в Оболонський райсуд Києва клопотання, в якому попросив роз'яснити рішення про встановлення йому строків ознайомлення з матеріалами цієї справи до 6 вересня.

Сьогодні "ДС" повідомляла, що Оболонський районний суд Києва відмовив у самовідвід Максиму Герасько, новому державному захиснику екс-президента України Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді.

    Реклама на dsnews.ua