• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

NILETTO виступить в Києві 10 червня

Головний хіт-мейкер пострадянського простору NILETTO, він же Даніл Притков, мав дати перший великий сольний концерт у Києві 28 листопада 2020 року. На жаль, пандемія змінила творчі плани артиста, що призвело до кількох змін дат виступу. Але зараз уже на 100% відомо, що 10 червня NILETTO виступить в Stereo Plaza. Усі придбані квитки дійсні на нову дату і не потребують заміни

Реклама на dsnews.ua

Увесь цей час артист не сидить склавши руки, а створює нову музику, знімає відео, з’являється в телевізійних і YouTube-шоу та радує фанатів активністю в соціальних мережах. Наприклад, почав знімати влог про гастролі та свою творчу команду.

NILETTO – майстер неочікуваних та успішних музичних колаборацій. Нещодавно він записав нову дуетну пісню "Не люблю" з Анет Сай та одразу ж представив відео на неї.

З останніх здобутків NILETTO: чуттєва й водночас динамічна композиція "НевывоЗИМАя" та фантастичний кліп-блокбастер на неї, заради якого Данілу довелося стати самураєм та битися на мечах. Звісно, усе заради воззʼєднання з коханою та романтичного фіналу.

Але й це не всі новини. Уже близько місяця артист тримає інтригу щодо того, коли вийде трек Someone like you. Річ у тім, що Даніл виклав шматочки цієї пісні у соцмережах, і вона шалено сподобалась прихильникам. Коли світ побачить повна версія композиції, досі невідомо. Однак щось нам підказує, що ми однозначно почуємо її 10 червня.

Безперечно, до київського концерту прихильників чекає безліч інших новин та ще не один хіт від NILETTO. Улюблені фанатами пісні та абсолютно нові треки артист обов’язково заспіває 10 червня у столичному концертному залі Stereo Plaza.

    Реклама на dsnews.ua