• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Нова історія рівності: в Україні вперше відбудеться MediaForShe Congress

Глобальний рух HeForShe від ООН Жінки та StarLightMedia розпочинають діалог про гендерну рівність в роботі українських медіа. MediaForShe Congress — подія, де українські медіа говоритимуть про зміну підходів до представлення жінок у медіа та створення недискримінаційного контенту. Слоган конгресу — "Нова історія рівності"

Реклама на dsnews.ua

Чотири роки поспіль ООН Жінки в Україні проводить щорічний HeForShe Congress — захід, де прогресивні бізнеси із різних сфер об’єднуються навколо теми гендерної рівності та недискримінації. 

"Стереотипи щодо жінок і недостатня представленість їх у медіа відіграє значну роль у виникненні упередженого ставлення, неповаги, та навіть насильства по відношенню до жінок і дівчат. Разом з ключовими стейкхолдерами у цій сфері, ми закликаємо до збалансованого та нестереотипного зображення жінок у засобах масової інформації", — сказала Еріка Квапілова, Голова Офісу ООН Жінки в Україні. 

Цього року HeForShe Congress трансформується у MediaForShe Congress та фокусується на ролі медіа у досягненні гендерної рівності. У партнерстві зі StarLightMedia — першою українською медіагрупою, що підписала Women's Empowerment Principles — конгрес прагне об’єднати тих, хто створює історії та наративи, представників та представниць всіх типів медіа та жанрів: від розважальних та художніх до суспільно-політичних медіа. Спеціальним партнером Конгресу стала компанія Avon Ukraine. 

"Я переконаний, що медіа під силу змінювати світ на краще. Ми бачимо багато підтверджень цьому в нашій роботі, це прагнення відображається в цінностях наших людей в кадрі та поза ним. З цією вірою в ширшу відповідальність медіагалузі, її можливості та партнерство створюється MediaForShe Congress. Це майданчик для об’єднання потужностей медіа, креаторів та креаторок, що розділяють цінність гендерної рівності та спільну відповідальність у її досягненні. Разом ми можемо створити нову історію — історію рівності, яка надихатиме та підтримуватиме потенціал жінок, стане на заваді гендерним стереотипам, що лежать в основі дискримінації та насильства. Ми вдячні ООН Жінки в Україні, всім лідерам та лідеркам медіа, які вже заявили про готовність долучитись до MediaForShe і тим, хто долучиться у процесі. Ця мета надихає і ми точно можемо досягти її, об’єднавшись", — сказав Олександр Богуцький, СЕО StarLightMedia. 

Мета MediaForShe Congress — дати потужний імпульс для змін в українській медіаіндустрії. Організатори Конгресу розробили спеціальний Конструктор зобов’язань, де керівництво ЗМІ, креатори та креаторки, журналісти, редактори та інші гравці сфери зможуть обрати, як саме вони можуть пришвидшити досягнення гендерної рівності в Україні.

26 жовтня, 14:00 – 19:00

Посилання на програму: https://heforsheukraine.info/mediaforshecongress/

Онлайн-трансляція MediaForShe Congress буде доступною на Facebook сторінці ООН Жінки в Україні: https://www.facebook.com/unwomenukraine

Реєстрація для участі у події: https://bit.ly/3lFTYps

    Реклама на dsnews.ua