• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нові дані з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів з'являться 12 грудня, — НАБУ

Реклама на dsnews.ua
Нова інформація у справі так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів з'явиться наступного тижня

Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник в п'ятницю, 9 грудня, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми прийшли до спільної позиції (з САП, - ред.) у вирішенні наших робочих питань. Я думаю, що в понеділок з'явиться нова інформація. Ну, може не в понеділок, а на наступному тижні", - сказав Ситник.

Нагадаємо, що у справі щодо так званої "чорної бухгалтерії" ПР поки що немає жодного підозрюваного. У свою чергу голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що у справі про "чорної бухгалтерії" ПР вже готові три підозри "дуже відомим людям".

Зазначимо, що в середині вересня НАБУ отримало результати експертиз по справі "чорної бухгалтерії" ПР, була проведена ідентифікація почерків.

Раніше екс-заступник голови СБУ Віктор Тріпак передав у НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. За його словами, мова йде про так званої чорної бухгалтерії ПР із загальними виплатами на суму близько 2 млрд доларів.

Серед фігурантів справи - посадові особи найвищого рівня, міністри і керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, в т. ч. вищих судових інстанцій.

У той же час Трепак "в інтересах майбутнього слідства" відмовився називати прізвища чиновників і політиків, які фігурують у документах, а також обставини, за яких ці люди отримували гроші.

    Реклама на dsnews.ua