• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Новий сезон проєкту "ВеСело": Коли і куди журналісти вирушать на початку 2021 року

Команда проєкту "ВеСело" сайту depo.ua знову вирушає в Обертин Івано-Франківської області, який переміг за підсумками попереднього сезону

Реклама на dsnews.ua

Першу поїздку в новому сезоні заплановано на 13 січня 2021 року. Команда проєкту «ВеСело» їде в село Обертин, передає "ДС".

"Ми не плануємо повторну інспекцію села — ми абсолютно згодні з вибором наших читачів, але все одно буде не зайвим порівняти наші літні враження, коли все зелено-красиво, з тим, як виглядає село взимку, подивитися, чим займаються жителі села в період міжсезоння. Ну і традиційно ми оцінимо якість доріг по маршруту, подивимося, як у різних регіонах живе країна в період локдауну і чи варто взагалі в такий час планувати подорожі Україною", — пояснюють автори проєкту.

Вся поїздка буде супроводжуватися живим щоденником на сторінках проєкту в соціальних мережах, тому українців закликали ставити будь-які питання в коментарях, і про подорожі, і про життя села взимку.

Маршрут журналістів пролягатиме через Житомир, Чуднів, Тернопіль та Івано-Франківськ, ну а апогеєм цього етапу стане нагородження переможців — жителів села Обертин.

"А якщо хочете стати одним із героїв нашого сюжету — село Обертин, 14 січня, 10.00, будемо раді зустрічі!" — звернулися із закликом до українців журналісти.

    Реклама на dsnews.ua