• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

O. Torvald і Dirol — хвиля свіжості здатна творити історію, створювати свіжий саунд

Реклама на dsnews.ua
29 вересня 2016 року розпочався всеукраїнський тур O. Torvald, який представив новий альбом "#Нашілюдивсюди" і тривав майже безперервно шість тижнів

Як повідомляє "ДС", хлопці подолали понад 12 000 кілометрів і дали 20 живих концертів, кожен з яких став справжнім зразком свіжого українського саунду.

29 вересня 2016 року розпочався всеукраїнський тур O. Torvald, який в живому звуці представив новий альбом "#Нашілюдивсюди" і тривав майже безперервно шість тижнів. У кожному з 20 міст група влаштувала величезна рок-шоу, яке заряджало слухачів свіжістю почуттів, свіжістю емоцій, свіжістю вражень.

Цей тур став найбільш грандіозним, тривалих і масштабних за 10 років існування групи. І саме завдяки свіжості Dirol і його підтримки альбом отримав абсолютно нове свіже звучання, яке хлопці провезли по всій Україні. І кожне місто подарував особливі враження, спогади і надихнув учасників на нові ідеї.

Ось чому 9 грудня в клубі Atlas і BarbaraBarсостоялась вечірка, яка стала завершальним етапом всеукраїнського туру. У рамках заходу були показані відео з щоденника #свіжийсаунд*, гості разом з учасниками групи змогли знову зануритися у найяскравіші моменти туру, а ще було багато спілкування, нових планів та ідей, презентація кліпу "Твій дух - твоя зброя" і, звичайно ж, живий концерт.

Слухаючи новий саунд** O. Torvald, гості вечірки і самі заряджалися свіжістю і вірою в те, що все в житті буде свіжо, буде кльово, буде Dirol'ьному)

* Ви також можете подивитися відеощоденник туру "#Нашілюдивсюди" на сторінці Dirol в facebookабо "ВКонтакте".

** Слухайте новий альбом "#Нашілюдивсюди" на офіційному сайті групи O.Torvald.

    Реклама на dsnews.ua