• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Область Героїв": На Київщині розпочалися зйомки кінореконструкції про роль звичайних українців у війні

У Київській області розпочалися зйомки героїчної кінореконструкції "Область Героїв". Кінопроєкт покликаний продемонструвати героїчні вчинки жителів Київщини під час окупації

"Область Героїв"
"Область Героїв"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Київської обласної держадміністрації Олексій Кулеба, передає "ДС".

"Перемога на Київщині має для України історичне значення. Необхідно показати, що героїчні вчинки простих українців зіграли в цій перемозі дуже важливу роль. Цей кінопроєкт – складова емоційного та морального відновлення Київщини та всієї України", — зазначив політик.

Як пояснили автори ідеї, фільм "Область Героїв" стане першою масштабною кінореконструкцією 5-ти реальних історій "про янголів, які пройшли крізь пекло". Проєкт створюється за сприяння Державного агентства України з питань кіно.

"Якісне українське кіно – це потужний інструмент для відновлення та відбудови українського простору, українського життя і ми завжди підтримує такі проєкти", — коментує голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

Кінопроєкт створює український продюсер та актор Олексій Комаровський.

"Ми донесемо всьому світові мовою кіно, хто такі – українці, які вони – вільні люди. Цей фільм побачать в багатьох країнах", — зазначив Комаровський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua