• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.4
Спецпроєкти

Освітній проєкт LIFTA.SPACE входить у світ e-learning з марафоном бізнес ідей transformACTION 2021

Безкоштовний онлайн-марафон transformACTION 2021 окреслить бізнес-тренди і зони особистісного зростання у 2021 і знаменує запуск освітнього простору LIFTA.SPACE

Безкоштовний онлайн-марафон transformACTION 2021
Безкоштовний онлайн-марафон transformACTION 2021
Реклама на dsnews.ua

15-21 лютого 2021 відбудеться нон-стоп марафон бізнес ідейtransformACTION 2021, інформує "ДС".

Семиденний івент нового проєкту LIFTA.SPACE стане відправною точкою освітнього простору і першим масштабним проявом нової концепції селф-ліфта, запропонованої в якості альтернативи системі e-learning.

Тема марафону — трансформація — особливо актуальна з початку ковід-кризи. Тренд на зміну бізнесів, принципів роботи, особливостей комунікації між брендом і споживачем продовжує наростати, змінюючи звичні процеси та відкриваючи нові можливості.

"У житті взагалі потрібно бути гнучким, а у бізнесі — особливо. Трансформація — це готовність випереджати час, підлаштовуватися під нього, бути на хвилі, поміняти абсолютно все, переродитися й стати чимось новим та іншим. На випередження в міру необхідності потрібно закидати в себе знання, інформацію, тому що ніколи не знаєш, де це стане в нагоді" — наголосив на важливості теми івенту Роман Геращенко, директор агентства Sasquatch Digital, який виступить на марафоні з виступом про теми-табу, що стають соціальними трендами.

Марафон об'єднує понад 20 світових експертів зі сфер менеджменту, маркетингу, розробки, дизайну та саморозвитку.

Хедлайнерами семиденної події стануть:

Девід Лінч (David Lynch) — культовий американський кінорежисер і майстер візуалізації;

Девід Аллен (David Allen), автор бестселера "Як привести справи у порядок";

Джим Багнола (Jim Bagnola) — бізнес-консультант і автор "Becoming a Professional Human Being";

Хариш Натараджан (Harish Natarajan) — глава Economic Risk в AKE International, переможець дебатів зі штучним інтелектом IBM;

Катерина Серебрянська (Ekaterina Serebryanskaya) — кандидат наук PHd, life і бізнес-тренер, засновник мережі дитячих шкіл гімнастики "Студія Серебрянських";

Боб Рот (Bob Roth) — методист і педагог, вчитель трансцендентальної медитації;

Джеффрі Абрамсон (Jeffrey Abramson) — керівник "The Tower Companies", міжнародний авторитет в області зеленого будівництва.

Медіа-партнерами марафону виступають MAMI, Sostav.ua, Creativity.ua, korrespondent.net, Happy Monday.

Зареєструватися на безкоштовний бізнес-марафон можна на сайті івенту. Під час реєстрації слухачі зможуть вибрати зручну мову для прослуховування: українська, англійська, російська та жестова мова.

LIFTA.SPACE заявляє про можливості без кордонів, тому пропонує отримати практичні знання та новий досвід абсолютно безкоштовно і в зручному для слухачів мовному форматі.

Стежити за оновленнями щодо проведення марафону можна на сайті платформи LIFTA.SPACE і в соціальних мережах: Facebook, LinkedIn, Instagram.

    Реклама на dsnews.ua