• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Очільник МОЗ сказав, скільки дітей отримали щеплення проти COVID-19 в Україні

В Україні вже понад 40 тисяч підлітків віком від 12 років вакцинувалися проти коронавірусної інфекції, проте масова вакцинація дітей наразі не є пріоритетом

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на всеукраїнському форумі "України 30. Діти", передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми вже дозволили вакцинуватися проти коронавірусної хвороби дітям від 12 років. Уже понад 40 тис. дітей скористалися цією можливістю", — розповів голова МОЗ.

Ляшко зазначив, що в деяких країнах світу вакцинуватися проти COVID-19 дозволено дітям від п'яти років, і він сподівається, що і в Україні виробники вакцин зареєструють зміни до інструкцій та привезуть відповідні препарати, що дасть змогу розширити програму вакцинації дітей.

"Але ми сьогодні не робимо пріоритету на масовій вакцинації дітей проти коронавірусної хвороби, оскільки ми зосереджені на групі ризику, на людях старшого та похилого віку. Для нас це пріоритет", — підсумував міністр. 

Як писала "ДС", очільник МОЗ Віктор Ляшко сподівається, що в Україні також почнуть щеплювати проти коронавірусної інфекції дітей з 5-ти років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua