• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Один день з життя члена КПРС. Користувачі розкритикували пафосний "відосік" Разумкова

Користувачі соцмережі Facebook доволі прохолодно відреагували на відеоролик за участі спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Своє іронічні ставлення до відео юзери висловили в коментарях, інформує "ДС".

Ролик з Разумковим присвячений роботі Верховної Ради. На його початку глядачам демонструють порожню будівлю парламенту, зокрема, сесійну залу. Далі в кадрі зʼявляється спікер. Він їде в службовому авто порожніми вулицями в центрі Києва та дивиться у вікно. Далі автівка з Разумковим підʼїжджає до входу у Верховну Раду, спікер виходить, і в кадрі зʼявляються його туфлі. Після цього Разумков під динамічну музику пафосно проходить через внутрішній дворик, мовчки оглядаючи "свої володіння", і зрештою відкриває двері у будівлю та проходить до свого кабінету.

Також в ролику демонструється, як Разумков працює до початку пленарного засідання, зокрема, підписує документ, на якому вказано реєстраційний номер законопроєкту 3972 про відкликання народного депутата України за народною ініціативою (законопроєкт навіть не пройшов першого читання, 28 грудня 2020 року його було повернуто субʼєкту ініціативи). Також спікер розмовляє телефоном і працює за ноутбуком. При цьому годинник в його кабінеті показує напіввосьму, потім напівдевʼяту, а за десять хвилин на десяту Разумков вирушає до сесійної зали (в кадрі зʼявляються портрети колишніх голів парламенту: Рибака, Турчинова, Гройсмана, однак немає Парубія). Зайнявши своє місце в президії Ради, Разумков каже: "Добрий день! Починаємо працювати". Зала все ще порожня.

Протягом двох годин ролик Дмитра Разумкова зібрав понад 230 коментарів, абсолютна більшість з яких мають критичний або іронічний зміст. Зокрема, коментаторів здивувала заява спікера "починаємо працювати".

"А досі що то було?" — поцікавилася Христя Панасюк. "Ох! Краще б ви відпочивали!" — запропонувала Наталя Малинко.

Окремо коментатори цікавляться, чиїм коштом знято ролик. "Слуга народу-2? Добрий день, я — олень, я до вас на цілий день. Цікаво, скільки грошей платників податків ви вгрохали в цей відосік?" — зауважила Олеся Іванишин.

Багато хто припустив, що Разумков намагається привернути увагу до себе перед достроковими парламентськими виборами. "Мабуть, незабаром будуть дострокові вибори… Саме про це і говорить оцей відосік. Готують! Але якось вже дуже солоденько нам це підносять", — прокоментувала Галина Горобець.

Також у користувачів викликала роздратування пафосність відео. "Поясніть людям, навіщо цей ролик. Ні то реклама Toyota, ні то Macbook. Реально сенс важко зрозуміти, бо починати працювати треба без пафосу і роликів. Зато початок порівняння з Брежнєвим заклали. Як варіант пояснення:початок самостійного руху у напрямку президентської виборчої кампанії. Якщо це так, то ролик не зайшов, він акцентував не ті речі, що "заходять" людям", — висловився Стас Коваленко.

"Поки ви там відосіки знімаєте, пане Дмитре, у вас там монобільшість розвалилась", — іронічно зауважив Andriy Shelepyuk.

Як відомо, спілкування з громадянами за допомогою відеороликів є фірмовим стилем президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua