• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Один із "ідеологів ДНР" отримав 2,5 роки в колонії-поселенні: всі подробиці

Один із "ідеологів ДНР", росіянин Роман Манекін отримав 2,5 роки в колонії-поселенні

Роман Манекін
Роман Манекін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Донецький абориген, передає "ДС".

За даними ресурсу, про судове засідання сповістили за 20 хвилин до його початку, у зв'язку з чим батько Манекіна, який знаходиться в 40 кілометрах від будівлі "верховного суду", до початку засідання не встиг (як і інші охочі відвідати засідання), а потім до залу нікого не допустили.

"За інформацією, отриманою в усній формі родичами під стінами суду (де їх охорона в прямому сенсі ганяла газоном), стало відомо про термін у 2,5 роки з відбуванням у колонії-поселенні. Саме рішення суду обіцяли показати "потім", — йдеться в повідомленні на Telegram-каналі.

Автори ресурсу обурені, що викрадений пів року тому громадянин Російської Федерації Манекін сидів "на підвалі" в "ДНР".

"Закритий суд над ворогом держави, призначений МДБ адвокат, який відмовляється від спілкування з рідними і близькими, три закритих засідання і вирок ... Мовчазна згода представників Росії, що дозволяє обходиться зі своїми громадянами таким чином, викрадати, незаконно утримувати, а потім і зовсім "офіційно судити". Щось сильно зламалося і прогнило в цій системі, без закону порядку і відповідальності "керівництва" за свої дії", — пише канал.

«Донецький Абориген» додав, що РФ ігнорує справу про нібито незаконне затримання «громадського діяча, викладача історії та філософії МДУ, суспільного телебачення і відомого за межами навіть СНД».

Відзначимо, що в 2017 році Манекін уже сидів "на підвалі" за те, що назвав ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна зрадником. Пізніше він вийшов на свободу, але ледве ходив через тортури. У той же час він не збирався залишати Донецьк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua