• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Один з прокурорів САП напав на протестуючих (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
На акції протесту працівників агрохолдингу "Укрлендфармінг", які вимагають виконати рішення суду і скасувати постанову про відновлення кримінального провадження проти власника компанії Олега Бахматюка, стався неприємний інцидент за участю співробітника САП

Про це повідомив кореспондент "ДС" з місця подій.

Так, один з представників САП, ймовірно, прокурор, грубо відштовхнув кількох протестувальників, вилаявся і вибив камеру з рук одного з учасників протесту.

Протестувальники закликали спостерігали за інцидентом поліцейських втрутитися та затримати чоловіка, однак він безперешкодно і під крики "Ганьба!" зайшов в будівлю спецпрокуратури.

"Стоп террор": под САП продолжается "яичная блокада"

Работники агрохолдингов "Укрлендфарминг" и "Авангард" требуют от прокуроров Специализированной аннтикоррупционной прокуратуры выполнить решения суда

Gepostet von Деловая столица am Mittwoch, 8. Juli 2020

Як повідомлялося, 2 липня десятки співробітників агрохолдингу "Укрлендфармінг" (УЛФ) прийшли до офісу САП, вимагаючи від її керівника Назара Холодницкого виконати рішення Печерського районного суду Києва. По завершенні мітингу вони передали в САП відповідне звернення з 27 тисячами підписів. Крім того, мітингувальники пообіцяли продовжувати свою акцію до тих пір, поки не буде виконано їхню вимогу. 3 липня акція під САП була продовжена, а 6 липня набула масштабного характеру і переросла в т. н. "яєчну блокаду".

Сьогодні, 9 липня, крім яєць протестувальники "прикрасили" ганок біля входу в будівлю САП наклейками "Стоп терор". Також учасники акції надягли маски з цим же гаслом. Ще один популярний гасло під САП сьогодні - "Вилікуйте країну від Ситника!".

    Реклама на dsnews.ua