• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Одна з "міністрів ЛНР" може сісти в підвал на 10 років

Реклама на dsnews.ua
Колишня ректор Луганського аграрного університету Валентина Ткаченко, яка перекинулася до бойовиків і стала "міністром освіти ЛНР", може сісти на 10 років

Про це повідомив луганський блогер Савелій Вассерман з посиланням на свої джерела, передає "ДС" з посиланням на Depo.Донбас.

За його даними, Ткаченко майже рік тому вступив "замовлення" від влади "ЛНР": перевірка виявила, що "міністр освіти" причетна до розкрадання бюджетних коштів.

В результаті перевірки було виявлено, що з "бюджету ЛНР" Ткаченко та її "соратниками" було викрадено близько 7 мільйонів рублів, які виділялися майже два роки (з початку 2015 і до сьогодні) на науково-просвітницьку роботу структурного підрозділу університету - аграрного комплексу "Колос".

"За це нещодавно заарештували "проректора" ЛНАУ Людмилу Евсюкову, директора "Колоса" Миколи Гарькавченко та інженера з АГЧ ЛНАУ Віталія Долбикова (затриманий наприкінці листопада нинішнього року)", - повідомив Вассерман.

Також за його даними, співробітники МВС ЛНР" виявили, що керівництво Аграрного університету приховало від державної інвентаризації близько 200 об'єктів нерухомості на суму понад 120 млн рублів за особистим розпорядженням Ткаченко.

"Також чиновниці приписують присвоєння 5 відомчих квартир ЛНАУ на суму близько 5 млн рублів - їй інкримінують ст. 179 КК ЛНР про привласнення і розтрату держмайна в особливо великих розмірах", - написав блогер.

Нагадаємо, попередниця Ткаченко на "міністерському кріслі" Леся Лаптєва втекла в Москву. Окупаційна влада "ЛНР" підрахувала, що Лаптєва завдала збитків майже на 450 тисяч рублів.

    Реклама на dsnews.ua