• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Одночасно в одинадцяти невеликих містах України відкрили кінотеатри просто неба

На початку липня одночасно у одинадцяти невеликих містах відкрили кінотеатри просто неба, де провели покази сучасних українських фільмів

Реклама на dsnews.ua

Організатором проєкту стала освітня мережа «Гончаренко центри», яка працює по всій Україні, передає "ДС".

Імпровізованими кінозалами стали спортмайданчики, стадіони, місцеві парки, внутрішні дворики. А у Острозі глядачів запросили у справжній замок XIV століття. У програмі були дві знакові українські стрічки: драма «Додому» режисера Нарімана Алієва та трагікомедія «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча.

«Наша мета – привозити велике кіно у невеликі містечка та наочно довести, що українська культура вже давно вийшла на новий рівень, і нею треба пишатися. На показах нам удалося зібрати понад 2 тисячі глядачів. А у Миргороді на сеанс прийшло одночасно понад 500 людей. Для невеличкого міста – це фантастичний результат. Люди щиро дивувалися та не вірили, що в Україні можуть знімати кіно такого класу. Тому ми вважаємо, що такі проєкти потрібні, щоби відкривати та розвивати нашу країну та її потенціал», — розповідає засновник «Гончаренко центрів», нардеп Олексій Гончаренко.

Освітньо-культурні простори «Гончаренко центр» працюють у 18 населених пунктах України. Там безкоштовно викладають англійську мову для дітей і дорослих, проводять підготовку до ЗНО, курси фінансової та медіаграмотності, курси з профорієнтації для підлітків, діджитал-заняття для літніх людей, культурні заходи тощо. Мета мережі – надати якісну та доступну освіту у невеликих містах.

    Реклама на dsnews.ua