• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Одразу три ялинки: з'явились нові подробиці святкування Нового року в Києві

Реклама на dsnews.ua

На різдвяні свята цього року в Києві встановлять три тематичні ялинки в різних локаціях, сполучених "казковим маршрутом"

Про це розповів в ефірі телеканалу "Київ" засновник проєкту FolkUkraine, який є організатором новорічних святкувань у столиці, Ігор Добруцький, передає "ДС".

Усі три ялинки будуть штучними.

"Перша тематична ялинка – це чарівний ліс, друга – це полігональна іграшка, на якій усе кришталеве, і третя ялинка – це петриківський розпис", – зазначив він.

За словами Добруцького, перша ялинка висотою 31 м 28 см буде розташована на Софійській площі, друга висотою 20 м – під Аркою Дружби народів, а третя, висотою 18 м, — на Контрактовій площі.

Усі святкові локації об'єднає так званий "казковий маршрут", що пролягатиме від Софійської площі по Скляному мосту, через Арку Дружби народів, Володимирську гірку, Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі.

Довжина маршруту – 8 км в обидва боки.

Традиційної зони на Софійській площі з ярмарками цьогоріч не буде. Зате тут встановлять віртуальну резиденцію святого Миколая, де діти зможуть загади бажання через відеозв'язок.

Нагадаємо, в Києві з нагоди "незвичайного року" вирішили встановити штучну ялинку. Встановлення ялинки на Софійській площі розпочалось минулої неділі.

    Реклама на dsnews.ua