• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Офіційно: Луцьк з Тернополем покинули "червону" зону

Реклама на dsnews.ua

За результатами перегляду Центральною комисією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) на засіданні в п'ятницю, 7 серпня, поділу регіонів за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 Луцьк і Тернопіль було виключено із червоної зони

Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов за підсумками засідання Комісії, передає "ДС" з посиланням на повідомлення офіційного Telegram-каналу МОЗ Коронавірус_інфо.

"Сьогодні було прийнято рішення — і показники дозволяють це зробити — по переводу міста Луцьк з червоної зони до помаранчевої, а міста Тернопіль — з червоної зони до жовтої. Обидва рішення набирають чинності 8 серпня», — зазначив Максим Степанов.

Міністр уточнив, що всю інформацію про рішення комісії буде розміщено на сайті МОЗ України та на Урядовому порталі. Крім того, обласним державним адміністраціям доручено провести роз'яснювальну кампанію стосовно введених рівнів обмежень.

Нагадаємо, сьогодні Центр громадського здоров'я при МОЗ оновило карту карантинних зон, згідно з якою Луцьк і Тернопіль покинули "червону зону".

Однак за кілька годин повернули колишню карту, а на сайті міністерства з'явився реліз про те, що ця інформація була недостовірною.

У коментарі "Громадському" МОЗ повідомило, що карта оновилася автоматично при завантаженні нових даних, які не були затверджені.

При цьому раніше міністр Максим Степанов заявляв, що при внесенні того чи іншого регіону до певного списку карантинних зон відсутній людський фактор.

    Реклама на dsnews.ua