• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Оголена фотосесія в Дубаї: українки повернулися до дому (ФОТО, ВІДЕО)

Українок, які взяли участь в "оголеній фотосесії" в Дубаї, після 10 днів у місцевій вʼязниці випустили й депортували додому

Реклама на dsnews.ua

Прибувши до Києва, дівчата не демонстрували бажання спілкуватися зі ЗМІ, повідомляє "ДС".

За інформацією журналістів, одна дівчина не змогла вилетіти з ОАЕ через те, що захворіла на коронавірус. Крім того, не прилетів й імовірний організатор скандальної фотосесії.

Молоді українки, які прилетіли з Дубая, ховалися від камер і відмовлялися від коментарів. Втім, вони одразу ж почали викладати в соцмережі радісні пости, мовляв, нарешті вдома.  

"Інші пасажири цього рейсу розповіли, що одразу зрозуміли, хто з ними на борту. Дівчата трималися разом, говорили й пили шампанське", — йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Як писала "ДС", поліція Дубая 3 квітня затримала групу осіб за порушення норм суспільної моралі, серед яких опинилися 12 громадянок України. Жінки були арештовані за позування оголеними на балконі висотної будівлі в курортному районі Дубая. Серед моделей також були росіянки, білоруски та молдованки. Одним з організаторів скандальної фотосесії став український бізнесмен Віталій Гречина.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua