• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Окупанти хочуть більше авіарейсів з Криму в Північну Осетію

Реклама на dsnews.ua
Окупаційні влади Криму і влада Північної Осетії попросять Мінтранс РФ збільшити частоту перельотів між регіонами в сезон відпусток

Про це повідомив журналістам глава" Криму Сергій Аксьонов під час відвідування півострова північноосетинської делегацією, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Ми зараз з В'ячеславом Зелимхановичем (Битаровым, главою Північної Осетії, - "ДС") домовилися, що підпишемо звернення в міністерство транспорту РФ про введення на курортний сезон додаткових авіарейсів. З урахуванням відкриття залізничного пасажирського сполучення ми сподіваємося, що у нас кількість туристів, які приїжджатимуть з Республіки Північна Осетія - Аланія, теж збільшиться", - сказав Аксьонов.

Глава Північної Осетії В'ячеслав Битаров також зазначив, що навесні 2020 року на Північний Кавказ прибуде "бізнес-місія" Криму.

"Ми обов'язково зробимо бізнес-місію, щоб наші бізнесмени побували в Республіці Крим, а кримські бізнесмени - в Північній Осетії, щоб наші бізнесмени могли інвестувати в Крим. Ми домовилися проводити спільні спортивні заходи. Тільки що переговорили з Сергієм Валерійовичем, щоб наші діти могли відпочити тут, а діти Криму могли побачити наші гори", - сказав Битаров.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму працює, обходячи міжнародні санкції, компанія, пов'язана з німецьким авіаперевізником Lufthansa.

    Реклама на dsnews.ua