• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Окупанти хочуть заборонити в Криму вивіски іноземними мовами

Окупаційна влада Криму готує законопроєкт, який забороняє вивіски іноземними мовами

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава окупаційного парламенту, так званої "державної ради Криму" Володимир Константинов, передає "ДС" з посиланням на "Крим.Реаліі".

"У нас розглядається питання в Держраді про заборону використання іноземних слів у рекламі на території Республіки Крим, ми зараз працюємо над цим законопроєктом. Зараз, якщо пройдете по вулиці, побачите назви іноземною мовою, без російських аналогів", — сказав він.

За словами окупанта, використання іноземних слів є "м'якою зброєю", яка впливає на "ставлення молодих людей до рідної мови й культури".

"У наших дітей нав'язливо прищеплюється комплекс неповноцінності. Хочеш бути успішним — говори англійською. Навіщо тобі знати російську, якщо всі будуть писати англійською? Що сталося в Україні. Ми знаємо, що там починалося з цього: потрібно знищити історію, культуру, а далі все само собою станеться. Цьому треба протистояти, і ми будемо над цим працювати", — додав Константинов.

Як писала "ДС", раніше російська окупаційна влада порушувала право кримчан і українців на використання рідних для них мов — української і кримськотатарської.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua