• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Окупанти змінили порядок в'їзду в Крим: тепер вимагають ПЛР-тест на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Окупаційна адміністрація Криму і Севастополя скасувала проходження 14-денної обсервації для людей, що перетинають адмінкордон в бік півострова, тепер окупанти будуть вимагати проходження тесту ПЛР

Про це йдеться у повідомленні офісу Омбудсмена України, передає "ДС".

"Звертаємо вашу увагу, що з 15 липня 2020 року окупаційною адміністрацією РФ, діючої на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і Севастополя скасовано проходження 14-денної обсервації для всіх осіб, які перетинають адміністративний кордон у бік тимчасово окупованого півострова", — сказано в повідомленні.

Для в'їзду на територію тимчасово окупованого Криму необхідно мати при собі медичний документ російською або англійською мовою, що підтверджує негативний результат лабораторного дослідження на наявність коронавіруса методом ПЛР. Тест повинен бути зроблений не більш, ніж за три дні до прибуття на територію півострова.

У разі відсутності такого документа, громадяни повинні за 3 дні пройти відповідне тестування за власні кошти.

У разі позитивного тесту на коронавірус, особа зобов'язана пройти ізоляцію за місцем перебування або проживання. Ізоляція повинна тривати до повного одужання та отримання негативного тесту на COVID-19 методом ПЛР.

    Реклама на dsnews.ua