• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Окупанти "пустять Севастополь з молотка", щоб закрити дірки в бюджеті

Реклама на dsnews.ua
"Уряд" Севастополя сформує дохідну частину бюджету міста на 2017 рік, у тому числі, за рахунок продажу державної власності

Про це журналістам заявив в. о. губернатора" Дмитро Овсянніков, передає "ДС" з посиланням на "Новини Криму".

"Сьогодні буде остаточне узгодження основних параметрів бюджету Севастополя на 2017 рік. Ми розраховуємо, що видаткова частина буде в розмірі 24,9 млрд рублів", - сказав Овсянніков.

При цьому він відзначив як важливий для "уряду" питання про передбачення в бюджеті наступного року витрат на капітальне будівництво соціально значимих об'єктів.

"У цьому році крім ФЦП за рахунок регіонального бюджету йшов значний обсяг підготовки. Ми проектували ці об'єкти. І в наступному році ми зацікавлені їх побудувати. Істотним аргументом є те, що колеги (з Уряду РФ) вказують на низьку освоєння бюджету в цьому році і пропонують дотримуватися бюджетних правил, граничних обсягів дефіциту бюджету. І, виходячи з цих можливостей, сформувати бюджет 2017 року", - пояснив Овсянніков.

За його словами, "уряд" міста "знайшло розуміння і зараз показуємо пооб'єктно ті рядки бюджету, які потрібно викреслити, щоб вписатися в ті обсяги, які нам пропонують".

"Цей процес дуже складний. І в цій ситуації ми знаходимо розуміння і вийдемо з параметрами, які заклали - 24,9 млрд рублів. Тому що викреслювати конкретний об'єкт - це складніше, ніж викреслювати міфічну суму по кожному рядку витрат", - підкреслив Овсянніков.

Він також повідомив про те, що в дохідній частині міського бюджету 12,2 млрд рублів - це власні податкові та неподаткові доходи.

"Ми були змушені за наполяганням колег з мінфіну РФ задуматися про продаж державного майна, власності. На цю суму (12,2 млрд рублів) були скориговані власні податкові та неподаткові доходи", - пояснив Овсянніков.

Відповідаючи на уточнююче запитання, він сказав, що "уряд" Севастополя буде думати про те, яке державне майно продати, щоб сформувати затверджену дохідну частину міського бюджету на 2017 рік.

    Реклама на dsnews.ua