• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Близько 50%: Ефективність китайської вакцини, яку закупить Україна, виявилася ще нижчою

Реклама на dsnews.ua

Бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%

Про це йдеться в повідомленні бразильської газети Folha de S. Paulo, передає "ДС".

Нові дані про ефективність вакцини Sinovac від бразильського інституту включають добровольців, які хворіли на COVID-19 в дуже легкій формі, тобто не мали симптомів і не потребували медичної допомоги.

Випробування тільки на легких, помірних і важких формах COVID-19 показали ефективність 78 відсотків. Дані по ефективності вакцини від коронавірусу вже передали національному регулятору, який повинен вирішити, чи реєструвати її в Бразилії.

Китайську вакцину Sinovac в Бразилії тестували на 13 060 добровольцях. Всі добровольці — медики старше 18 років.

Як писала «ДС», раніше результати клінічних випробувань в Бразилії вакцини від коронавірусу Coronavac, яка була розроблена китайською лабораторією Sinovac, показали середній показник ефективності трохи нижче 60%.

Зовсім інша ситуація у фармацевтичній компанії Pfizer, яка оголосила про 95-відсоткову ефективність вакцини від COVID-19, що була створена спільно з BioNTech.

    Реклама на dsnews.ua