• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Окупанти в Криму почали забудову природного парку "Півострів Меганом"

Окупаційна влада Криму розпочала незаконну забудову природної пам’ятки "Півострів Меганом", що є несумісною із її існуванням, адже призводить до руйнування, а також обмежує доступ до узбережжя

Незаконна забудова Криму
Незаконна забудова Криму
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 2 березня, повідомило Представництво президента України в АР Крим, інформує "ДС".

"Представництвом президента України в АР Крим надіслано звернення в прокуратуру АР Крим та м. Севастополя. 3 липня 2020 року прокуратура повідомила, що інформацію про незаконну забудову окупаційною адміністрацією території пам’ятки природи місцевого значення "Півострів Меганом" туристичними об’єктами було долучено до кримінального провадження за статтею 252 Кримінального Кодексу України (вчинення дій, спрямованих на умисне знищення та пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду).

Знищення природно-заповідного фонду України на Кримському півострові та суттєве погіршення екології є одним із наслідків окупації. Тому постійне документування таких фактів, їх розслідування та посилення санкційного тиску на державу-агресора є важливими кроками для захисту півострова до його деокупації", — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 1 березня соратник Віктора Медведчука Вадим Рабінович опублікував карту України без Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua