• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Окупанти в "ЛНР" погрожують мешканцям, незадоволеним відсутністю водопостачання (ВІДЕО)

В окупованому невизнаною "ЛНР" місті Ровеньки мешканці скаржаться на тривалу відсутність водопостачання в їхніх домівках. Місцева "влада" замість розвʼязання проблеми погрожує жителям.

Реклама на dsnews.ua

Наприкінці червня жінки разом з дітьми прийшли до будівлі окупаційної адміністрації висловити своє обурення, інформує "ДС" із посиланням на Depo.ua.

Люди кричали і обурювалися, адже води не було понад 10 днів у спеку. На це представники окупаційної адміністрації почали погрожувати: "Якщо так ви будете себе поводити, то я взагалі не поїду цю проблему вирішувати. Я вам по-людськи вчора пообіцяв, що буде в мене просвіток, я поїду і зроблю. Як зʼявиться в мене на підприємстві просвіток, так і зроблю одразу".

"10 км водоводу повинні змонтувати цьогоріч, наразі змонтували 1 км", — сказав інший представник окупаційної адміністрації.

"То що, нам ще 5 років жити без води?" — поцікавилися мешканці, зазначаючи, що усі проблеми з водопостачанням розпочалися після 2014 року, тобто після окупації.

"Сім років ви тут хазяйнуєте, а так нічого і не зробили", — обурився мешканець Ровеньків.

Люди ніякого просвітку чекати не хочуть. Вони пропонують приходити разом з дітьми до окупантів і в них вдома купати їх. До того ж місцеві мешканці стверджують, що воду їм ніхто з комунальників не підвозить.

Зазначимо, що на окупованій Луганщині місто Ровеньки і Довжанський (Свердловський) район вже тиждень перебувають без питної води через чисельні пориви на водоводі. За пʼять діб з 22 червня фахівці усунули сім ушкоджень на Ровеньківському магістральному водоводі, однак відновити роботу водоводу в робочому режимі не вдалося, хоча в "ЛНР" постійно повідомляли про подачу води. Чи є там вода станом на 5 липня, поки невідомо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua