• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Окупанти зажадали зрівняти з землею храм ПЦУ в Євпаторії

Реклама на dsnews.ua

Окупаційна влада Криму вимагає демонтувати деревʼяний храм Православної церкви України "Неопалима купина" в Євпаторії, а митрополита Сімферопольського Климента Кримського зобовʼязала сплатити великий штраф

Про це йдеться у повідомленні представництва президента України в Автономній Республіці Крим у Facebook, передає "ДС".

"Російська Федерация продовжує вчиняти злочини проти Православної Церкви України та її вірян на території тимчасово окупованого Кримського півострову. Сьогодні митрополит Сімферопольський і Кримський Климент (Климент Крим) отримав пакет документів від так званого "Управління Федеральної служби судових приставів по Республіці Крим", де міститься вимога демонтувати деревʼяний храм Православної церкви України "Неопалима купина" в Євпаторії у строк до 3 листопада 2020 року та виплатити штраф у розмірі 50 тисяч рублів", — йдеться у повідомленні.

У представництві засудили такі дії держави-агресора і вважають, що вони "спрямовані на витіснення Української Церкви з тимчасово окупованого Кримського півострова". Також представництво запевнило, що буде вживати всіх можливих засобів і дій для захисту Української Церкви.

"Факти порушень зібрано та надано до включення у щорічну Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН по Криму. Представництво знаходиться у постійному контакті з кримськими правоохоронцями, які фіксують злочини, що здійснює Російська Федерація та її окупаційні адміністрації щодо релігійних свобод в рамках кримінальних проваджень", — додали у представництві.

    Реклама на dsnews.ua