• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Олега Сенцова знайшли в Іркутській в'язниці

Реклама на dsnews.ua
Незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова перевели з колонії в Якутську у в'язницю міста Іркутськ

Про це повідомляють члени Громадської спостережної комісії, передає "ДС" з посиланням на сайт Ради правозахисників Іркутської області pravoirk.ru.

"За словами Олега Сенцова, він не знає чому його перевели." Смикнули "з колонії, і все. Зараз він знаходиться в підвалі "червоного" корпусу іркутській в'язниці - в одиночній камері", - інформують правозахисники.

Вони також додали, що "як кажуть самі ув'язнені," червоним "цей корпус СІЗО називається через наявність у ньому" розробляються "камер, де сидять" прессовщики ".

"Ми не знаємо, але можемо підтвердити, що корпус побудований з червоної цегли", - йдеться в повідомленні.

Члени Громадської спостережної комісії повідомляють, що "умови в камері хороші, камера після свіжого ремонту, чиста, суха".

"Олег відчуває себе добре, посміхається. За словами правозахисників, Олег Сенцов передавав привіт усім", - повідомляється на сайті Ради правозахисників.

Раніше "ДС" повідомляла, що українського режисера, політв'язня Олега Сенцова, який перебував в колонії Якутська, можуть таємно перевести в колонію суворого режиму в місті Іркутську.

Також "ДС" писала, що МЗС перевіряє інформацію про перекладі Олега Сенцова в колонію Іркутська.

    Реклама на dsnews.ua