• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Олімпіада: легкоатлетка Магучих принесла Україні ще одну "бронзу"

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих виграла бронзову медаль Олімпіади в Токіо, виступаючи у стрибках в висоту

Ярослава Магучих
Ярослава Магучих / Фото з відкритих джерел

Магучих взяла висоту 2 м з другої спроби, передає "ДС".

Показник в 2,02 метра вона не змогла взяти з першої спроби і перенесла висоту на 2.04, яку також не подолала з двох спроб.

Інша українка — Ірина Геращенко — посіла четверте місце, взявши висоту 1,98. При цьому її спроба подолати висоту в 2 метри успіхом не увінчалася.

Третя наша співвітчизниця — Юлія Левченко — стала 8-й, взявши висоту 1,96 м з другої спроби.

Висоту 1,98 вона не взяла з двох спроб. Третю спортсменка перенесла на висоту 2 м — але знову безуспішно.

Виграла змагання росіянка Марія Ласіцкене. Вона взяла з другої спроби висоту 2,04.

Всього у фіналі брали участь 14 легкоатлеток.

Нагадаємо, раніше Україна взяла бронзову медаль Олімпійських ігор-2020 в артистичному плаванні. Це друга в історії олімпійська нагорода нашої збірної в цьому виді спорту.

Медаль Магучих стала для України 18-ю на цьогорічних Олімпійських іграх — наші спортсмени завоювали 1 "золото", 5 срібних медалей і 12 "бронз". Україна посідає 43 місце в медальному заліку Олімпіади-2020 (з пріоритетом золотих і срібних медалей), але 15 місце за загальною кількістю отриманих медалей.

Редактор: Євген Журавльов