• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Олімпійський чемпіон Жан Беленюк знявся у новому кампейні Andreas Moskin

Український борець Жан Беленюк, олімпійський чемпіон та перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту знявся у новому кампейні українського бренду чоловічих костюмів Andreas Moskin

Реклама на dsnews.ua

У кадрі Жан Беленюк позує у вишуканому чорному класичному костюмі двійці від бренду із нової колекції осінь-зима 2021-2022 та розповідає про поразки, ціну успіху, а також талановитих українців.

Жан Беленюк – багаторазовий чемпіон світу та Європи по греко-римській боротьбі, четвертий борець із золотом Олімпійських ігор в історії України. Окрім того з 2019 року Жан виконує обов’язки першого заступника голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту у Верховній Раді ІХ скликання.

Andreas Moskin — динамічний бренд із креативними чоловічими кежуал та діловими колекціями. Слідуючи легендарним італійським кравецьким традиціям, костюми Andreas Moskin виготовлені з найкращих італійських лекал із максимальною увагою до кожної деталі та шва. Ще одним визначальним баченням AM є лімітована серія усієї лінії костюмів, адже кожна модель відшивається винятково у 6 розмірах.

Нагадаємо, раніше для українського бренду Andreas Moskin знімався Alessandro Safina та Сергій Мельник. Окрім того, в костюмах українського бренду часто з’являються такі знаменитості як Григорій Решетнік, Тимур Мірошниченко, Влад Яма, Дмитро Ступка, Тарас Тополя, Віталій Козловський, Женя Кот та інші. 

    Реклама на dsnews.ua