• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Олімпійський призер зі Львова у переписці з екснардепом назвав українську мову "псячою" (ФОТО)

Уродженець Львова, бронзовий призер Олімпіади-2004 в Афінах Дмитро Грачов відзначився хамством під час листування з колишнім народним депутатом Володимиром Вʼязівським, а також образливо висловився про українську мову, яку назвав "псячою"

Дмитро Грачов
Дмитро Грачов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Вʼязівського в Facebook, передає "ДС".

Він виклав скріншот свого спілкування з лучником, у якого вимагав повернути грошовий борг.

"Товариство, цікавить Ваша думка: чи варто запрошувати на урочистості з нагоди незалежності олімпійців, які в приватному спілкування зневажають Україну, українську мову? Чи варто таких олімпійців допускати до тренувань дітей, лекцій та інших публічних заходів? Мову веду про Грачова Дмитра і маю на це підстави. Бо вважаю, що його листування зі мною щодо повернення ним боргу, вийшла за межі особистого", – написав екснардеп.

Під час діалогу олімпієць грубо відповів Вʼязівському, який спілкувався українською: "Нормально говори. На псячій мові не спілкуюся. Російською говори, а не псячою. Пес дурний".

37-річний львів’янин Дмитро Грачов закінчив Львівський державний університет фізкультури, тренувався в спортивному товаристві «Динамо». Олімпійську медаль виборов на Олімпіаді 2004 року в Афінах в командних змаганнях у складі збірної України. Як подяку за олімпійську медаль отримав від міста квартиру у Львові.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua