• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Вона ж дитина! Беленюк заявив, що травити Магучіх за фото з росіянкою - неправильно

Український олімпійський чемпіон Жан Беленюк заступився за бронзову призерку Токіо-2020 легкоатлетку Ярославу Магучіх, на яку обрушилося море негативу після спільного фото з суперницею з Росії, яка завоювала золоту нагороду

Жан Беленюк
Жан Беленюк
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, 7 серпня бронзовий призер Олімпіади-2020, молодший лейтенант ЗСУ Ярослава Магучіх на подіумі обіймалася з російською атлеткою Марією Ласіцкене, яка була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах у 2018 році. У Міноборони закликали не травити спортсменку і обіцяли провести розмову з нею.

Беленюк нагадав про юність української легкоатлетки і повідомив, що він у 19 років не міг навіть і мріяти про такий успіх на Олімпіаді.

"Спортсмени — особливі люди! Іноді вони дізнаються реалії життя трохи пізніше! Постійне перебування на зборах, усі проблеми і питання вирішує тренер, від тебе чекають тільки високий результат, а що там діється за вікном ... у тебе немає ні часу, ні сил сконцентрувати увагу і розібратися! Тому я особисто розумію дівчину, яка під час божевільної ейфорії обіймається з усіма навколо! Без будь-якої думки про те, як подібне буде сприйматися на Батьківщині", — написав спортсмен.

За його словами, спортсмену тільки з досвідом приходить розуміння, що в момент ейфорії за ним спостерігає весь світ.

Нардеп-спортсмен констатує, що спорт "щільно інтегрований у політику", а Олімпіада і зовсім найбільш політизовані змагання в сучасному світі.

"Але травити молоду дівчину за це — однозначно неправильно! Можливо проблема в тому, що їй ніхто не пояснив наслідки подібних речей .. Тоді це питання до представників нашої делегації .. знаю, що з представниками команди ОКР вели роз'яснювальну роботу і заздалегідь попереджали, як поводитися в тих чи інших ситуаціях і відповідати на питання!" — додав олімпійський чемпіон.

Беленюк сподівається, що кожен український спортсмен "винесе свій урок із цієї ситуації і буде більш розважливим у майбутньому".

"Адже завжди в момент, коли ти перебуваєш у піднесеному стані і не чекаєш ніяких неприємностей, хтось стежить, щоби завдати несподіваного удару!" — резюмував олімпійський чемпіон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua