• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Оновлена футбольна форма з картою і гаслом "Слава Україні" є гідною відповіддю УАФ на статтю Путіна, - Цимбалюк

Великий спорт сьогодні є одним зі шляхів відображення позиції держави. І футбольні функціонери гарно показали, як можна бути послідовними у своїй патріотичній позиції і діях

Реклама на dsnews.ua

Так істерику збоку Росії з приводу футбольної форми українських команд прокоментував нардеп Михайло Цимбалюк.

Як відомо, на формі усіх футбольних команд країни, а не лише національної збірної, будуть нанесені шеврони з картою України, а також гаслами "Слава Україні" і "Героям Слава". Останні нещодавно були затвердженні УАФ офіційними футбольними символами нашої країни.

"Слід починати з того, що великий спорт завжди був великою політикою, і кожна держава, в цьому випадку Україна, мають визначати, яку форму носити – тим більше коли там зображені символи держави, і найкраще вітання, яке сьогодні є і затверджено офіційно. Мене дивує, коли деякі європейські футбольні асоціації демонструють, що вони все-таки можуть приставати на сторону РФ. Складається враження, що наші європейські партнери, в тому числі футбольні демонструють подвійні стандарти. Але УАФ все добре зробила. В гарному розумінні. Тепер важливо, щоб наші футболісти наповнювали форму змістом", — сказав він.

За словами Цимбалюка ідея з формою і відкрита комунікація на цю тему — це гідна відповідь на статтю Путіна.

"Звісно, що це гідна відповідь Путіну. Це одна із відповідей. А відповідей таких має бути багато і послідовних. Важливо, щоб українська влада не загравала, а мала чіткий кейс, не тільки у соцмережах – а конкретними кроками. А футбольні функціонери показали, як це можна робити діями", — наголосив нардеп.

Нагадаємо, у своїй нещодавній статті, що вийшла навіть українською мовою, президент РФ Путін написав про "єдність" українського та російського народів.

Також нагадаємо, що РФ через УЄФА намагалася заборонити українській збірній з футболу грати на Євро у формі з картою України і лозунгами "Слава Україні", "Героям Слава". УАФ відстояв це право, досягши компромісного рішення.

    Реклама на dsnews.ua