• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Опитування Зеленського: організатори планують надрукувати 5 млн анкет

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський спочатку мав намір включити до так званого "загальнонаціонального опитування" 25 жовтня питання про окуповані Крим і Донбас, однак згодом на Банковій вирішили додати питання "для молоді"

Про це із посилання на джерела в Офісі президента повідомило видання ZN.UA, інформує "ДС".

"З огляду на те, що партія "Слуга народу" втратила підтримку у старшого покоління, не так, як рік тому підтримується середнім, але все ще популярна серед молоді, то саме молодих людей необхідно залучити до голосування. Тому в опитування вирішили включити питання, які зацікавлять саме молодих українців. Наприклад, мова може йти про легалізацію канабісу", — зазначив співрозмовник видання.

Також повідомляється, що анкети для опитування нібито не планують видавати на виборчих дільницях. Опитування планують провести в формі екзит-полу за приватні кошти. Втім, за чиї саме гроші хочуть реалізувати захід, на Банковій не уточнюють.

Організатори опитування планують надрукувати 5 млн анкет з питаннями, які молоді люди в наметах біля виборчих дільниць пропонуватимуть заповнити тим, хто приходить на вибори.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією запровадження в Україні механізмів народовладдя.

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського, а у ЦВК заявили, що не поінформовані про ініціативу президента.

    Реклама на dsnews.ua