• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Оприлюднено імена перших космічних туристів, яких SpaceX доставить на МКС

Реклама на dsnews.ua

Американська приватна компанія Axiom Space представила учасників першої туристичної місії корабля Crew Dragon до Міжнародної космічної станції. Командиром екіпажу буде колишній астронавт NASA Майкл Лопес-Алегріа

Про це йдеться на сайті Axiom Space, передає "ДС".

Як розповіли в компанії, на Міжнародну космічну станцію всередині корабля Crew Dragon відправляться американський інвестор Ларрі Коннор, канадський інвестор Марк Паті, а також бізнесмен з Ізраїлю та колишній пілот винищувача Ейтан Стіббе.

"Все починається з цієї багатонаціональної команди. Це новаторська місія. Керівники гуманітарних організацій, які полетять у рамках місії Ax-1, закладуть основу для повної реалізації можливостей низької навколоземної орбіти", — заявили в Axiom Space.

Майкл Лопес-Алегріа, Ларрі Коннор, Марк Паті і Ейтан Стіббе
Майкл Лопес-Алегріа, Ларрі Коннор, Марк Паті і Ейтан Стіббе

Перший туристичний політ Crew Dragon до МКС відбудеться не раніше кінця 2021 року.

Нагадаємо, 30 травня з космодрому на мисі Канаверал стартував космічний корабель Crew Dragon. Це був перший за останні девʼять років старт з екіпажем на борту з території США.

Астронавти вже на наступний день успішно досягли Міжнародної космічної станції.

1 серпня Crew Dragon з екіпажем в автоматичному режимі відстикувався від Міжнародної космічної станції. Наступного дня, 2 серпня, він успішно приводнився в Мексиканській затоці біля берегів Флориди.

    Реклама на dsnews.ua