• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Оприлюднено результати наркотесту "слуги" Брагара після конфлікту з патрульними (ФОТО)

Щодо патрульних поліцейських, які зупинили автівку народного депутата провладної фракції "Слуга народу" Євгенія Брагара, проведуть службове розслідування

Реклама на dsnews.ua

Про це 5 липня повідомив глава Національної поліції Ігор Клименко, інформує "ДС".

"Моїм наказом призначено службове розслідування. Патрульні поліцейські, які брали участь в конфлікті, та їхні безпосередні керівники відсторонені від виконання службових обов’язків. Я особисто зустрівся з Євгеном Брагаром і вислухав його позицію. Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України збирає всі наявні відеозаписи та свідчення, щоб встановити повну та об’єктивну картину події. Адже боді-камери на поліцейських були вимкнені на початку інциденту, що є порушенням інструкції. За декілька днів отримаємо й результати експертизи", — написав він у Facebook.

Клименко наголосив, що у випадку встановлення порушень з боку правоохоронців вони будуть притягнуті до відповідальності за законом.

Своєю чергою сам нардеп Брагар повідомив, що за минулу добу зробив поглиблений тест на вживання наркотичних речовин та вже встиг отримати результат — негативний. Наразі нардеп готує заяву до ДБР щодо дій патрульних.

Результати аналізів Брагара
Результати аналізів Брагара

За його словами, патрульні натякали йому на хабар. "Доповідаю [… ] про стан розгляду службового розслідування щодо двох патрульних, які після натяку на хабар відвезли мене на наркологічну експертизу. Наразі встановлено, що боді-камери під час зупинки ТЗ та спілкування зі мною на місці були вимкнені (що логічно, хто ж буде натякати на хабар при ввімкненій боді-камері). Двоє патрульних та їхнє керівництво були відсторонені від роботи на час службового розслідування", — написав він у Facebook.

 Як повідомлялося, "слуга" Євгеній Брагар 3 липня заявив, що патрульні поліцейські звинуватили його у перебуванні в стані наркотичного спʼяніння після його відмови дати хабар. Він стверджує, що його зупинили через те, що на задньому номері автомобіля не працювала лампочка підсвітлення. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua