• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ОПЗЖ і партія Шарія об'єдналися заради блокування Одеської облради (ВІДЕО)

Перша сесія Одеської облради VIII скликання почалася зі скандалу: представники партій "Опозиційна платформа – За життя", "За майбутнє" і "Партія Шарія" заблокували трибуну і президію

Реклама на dsnews.ua

Блокувальники звинуватили президентську партію "Слуга народу" та її союзників у тому, що тервиборчком затягує реєстрацію восьми депутатів від "За майбутнє" та одного ОПЗЖ, інформує "ДС".

Відсутність депутатів не дозволяє трьом проросійським партіям сформувати більшість і домогтися обрання свого кандидата на посаду голови облради.

Разом з тим, як зазначає "Українська правда", обрані депутати від вказаних політичних сил надали заяви напередодні ввечері, тому комісія просто не встигла їх розглянути.

ОПЗЖ, "За майбутнє" і партія Шарія планують блокувати трибуну доти, доки всі кандидати в депутати від їхніх політсил не будуть зареєстровані: "Ми будемо тут стояти до тих пір, поки депутатів не зареєструють. День, два, три, до перемоги", — наводить заяву депутатів "Думская".

Зазначається також, що разом з обласними депутатами трибуну блокують їхні однопартійці із міськради.

"Слуга народу" та її союзники висувають на голову облради Григорія Діденка (чоловік нардепки Юлії Діденко), а ОПЗЖ з колегами бачать у цьому кріслі заступника голови минулого скликання Вадима Шкаровського.

    Реклама на dsnews.ua