• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Помаранчеві" Черкаси відмовилися вводити обмеження і вирішили "спокійно жити"

Реклама на dsnews.ua

Влада Черкас вважають передчасним рішення про внесення міста в "помаранчеву" зону і тому не буде вводити відповідні зонуванню обмеження в місті

Про це заявив мер Черкас Анатолій Бондаренко, передає "ДС".

За його словами, зараз в міських лікарнях перебувають 67 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них — тільки 48 є жителями Черкас.

"Про введення "помаранчево" зони в нашому місті — вважаю його (рышення — ред.) передчасним. На мою думку, немає достатньої кількості хворих, щоб вводити "помаранчеву" зону. Крім того, багато людей, які не є жителями Черкас, лікуються в черкаських лікарнях", — сказав Бондаренко.

Також він зазначив, що поки що школи в місті не будуть переводити на дистанційне навчання і не будуть обмежувати роботу підприємств і закладів.

"У першу чергу потрібно дати допрацювати школам в нормальному режимі і потім тільки йти на канікули. Що стосується обмеження роботи підприємств та закладів, то в першу чергу, потрібно дотримуватися санітарних норм, потрібно дотримуватися засобів особистої гігієни і спокійно працювати, спокійно жити", — зазначив мер.

Нагадаємо, 12 жовтня в Україні почало діяти нове зонування — карантинні обмеження в ряді районів і населених пунктів, які були введені через поширення коронавірусу. В "помаранчеву" зону потрапили 17 обласних центрів.

Станом на 12 жовтня в Україні 265 454 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 5015 летальних, 114410 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4420 нових випадків.

    Реклама на dsnews.ua