• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Організатори остаточно скасували Сорочинський ярмарок

Реклама на dsnews.ua

Організатор національного Сорочинського ярмарку — ТОВ "Сорочинський ярмарок" скасувало всі заходи, які заплановані в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області

Про це йдеться в заяві компанії, передає "ДС".

"Організатор Національного Сорочинського ярмарку — ТОВ "Сорочинський ярмарок" інформує потенційних учасників та гостей про те, що нами прийнято рішення про не проведення цьогорічного Сорочинського ярмарку саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області", — йдеться в заяві.

Також, за словами організаторів, стосовно них діють подвійні стандарти. Зокрема, масово послаблюються обмеження на роботу оптових ринків, а в серпні дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині.

"Ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо. До того ж, ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій "новосанжарського синдрому" в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу", — підкреслили організатори.

Як повідомляла "ДС", раніше перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін виступив проти проведення Сорочинського ярмарку. За його словами, в області немає поширення коронавірусу, але на ярмарок приїдуть люди з різних регіонів, що несе певний ризик.

    Реклама на dsnews.ua