• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Ощадбанк подовжив термін дії карток для переселенців до 1 січня 2022 року

Випущені для внутрішньо переміщених осіб картки Ощадбанку, в яких закінчився термін дії, діятимуть до 1 січня 2022 року

Ощадбанк припинить автоматичне продовження терміну дії платіжних карток ВПО
Ощадбанк припинить автоматичне продовження терміну дії платіжних карток ВПО
Реклама на dsnews.ua

Про це "Укрінформу" повідомили у пресслужбі Ощадбанку, передає "ДС".

Інформагентство зазначає, що з моменту оголошення карантину через COVID-19 (у березні 2020 року) банк декілька разів продовжував дію платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився (до 1 березня, 1 травня, 1 жовтня 2021 року). У певний період обмежувалась робота транспорту, і люди не мали змоги дістатись до відділень банку, пояснили у пресслужбі.

Починаючи з 1 січня 2022 року Ощадбанк припинить автоматичне продовження терміну дії платіжних карток ВПО.

У банку кажуть, що перевипускають картки за графіком і доставляють їх до своїх відділень. Для переселенців, які обслуговуються у відділеннях Донецької та Луганської областей, ще у червні 2020 року була створена електронна черга, яка спрощує отримання перевипущених карток.

Найближчим часом банк здійснить розсилку SMS-повідомлень клієнтам, картки яких було штучно продовжено. Дата і конкретний час, коли потрібно отримати перевипущену картку, будуть зазначені в тексті SMS. Обрати інший час візиту можна, записавшись до відділення онлайн: через офіційний сайт банку, у чат-боті застосунків Telegram чи Messenger, у контакт-центрі за безкоштовним номером 0 800 210 800.

Як пояснили в Ощадбанку, рішення ухвалене заради безпеки громадян, які вимушені перебувати на тимчасово окупованих територіях, адже є "інформація про непоодинокі випадки негуманного присвоєння третіми особами карток і зняття коштів неверифікованими особами".

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський підписав закон, яким переселенці звільняються від наслідків невиконання зобов'язань за кредитами і позиками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua